Villa Hegyalja

Belangrijkste voorzieningen

  • 150 m²
  • 6 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze 150 m² Villa Hegyalja Balatonkenese ligt op slechts 12-minuten wandelafstand van Reformatus templom en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras. Gasten kunnen genieten van badminton, fietsen en tafeltennis in deze villa, gelegen 2 km verwijderd van Soos Lookout.

    Ferences kapolna is op rijafstand van 10 minuten ervandaan gesitueerd. De 6-slaapkamer Villa Hegyalja biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Vak Bottyan Strand, op 800 meter afstand.

    De villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Er is een complete keuken in de woning compleet met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Gasten kunnen dineren in Eleven Confectionery, gelegen op 12 minuten lopen hiervandaan. De 2-badkamer villa biedt gasten een ruime tuin met een zonneterras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    LicentienummerMA23060281

    Kameropties bij Villa Hegyalja Balatonkenese

    De villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Hegyalja Balatonkenese Buitenkant foto Villa Hegyalja Balatonkenese Wastafels foto Villa Hegyalja Balatonkenese Toiletten foto Villa Hegyalja Balatonkenese Voorzieningen foto Villa Hegyalja Balatonkenese Bedden foto Villa Hegyalja Balatonkenese Kamer foto Villa Hegyalja Balatonkenese Kamer foto Villa Hegyalja Balatonkenese Bedden foto Villa Hegyalja Balatonkenese Voorzieningen foto Villa Hegyalja Balatonkenese Faciliteiten foto
    Villa

    Grootte: 150 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Hegyalja Balatonkenese

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Hegyalja Balatonkenese

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in deze villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Villa Hegyalja?
      In Villa Hegyalja kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Hegyalja Balatonkenese